Bodrum Muğla +90 542 517 78 90

Bodrum Tadilat

Ev, İş yeri vb tüm tadilatlarınız için aradığınız hizmetler burada. İhtiyacınız olan tüm ustalarımız, gönül rahatlığıyla hizmetinizdedir. Ev, İşleri, cafe yada restaurantınız var ve nasıl dekorasyon yapacağınızı bilemiyormusunuz? Çözüm burada!
 

Onur Yapı Dekor olarak işlerinizi tek elden garantili bir şekilde yapmayı garanti ediyoruz. Tadilat işlerinizi güvenli tecrübeli bu işte en az 10 yıl tecrübesi olan ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bünyemizde çalışan ustalarımız hem işçilik açısından hemde dürüs iş ahlaklarıyla evinizi, ofisinizi rahatlıkla bırakıp gideceğiniz insanlardır.
 

Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat hizmetlerimiz, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, PVC doğrama, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama… Aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz. Tadilat hizmetlerimiz tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.